Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu
  1. Właścicielem sklepu internetowego jest: Piotr Radomski PyrToy Moraczewskich 18 62-001 Zielątkowo
  2. Zamówiony towar zostaje wysłany do zamawiającego najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia. Na zapłatę czekamy maksymalnie 7 dni roboczych. Po tym czasie transakcję uznajemy za anulowaną
  3. Towar, który sprzedajemy jest dostępny, gotowy do odbioru. Wysyłka zależy TYLKO od Waszej wpłaty. Wyjątkiem są zamówienia indywidualne - ich termin jest uzgadniany e-mailowo.
  4. Towar zostaje wysłany w zależności od wielkości przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej - zawsze paczką priorytetową lub listem poleconym priorytetowym. Cena zależy od wielkości przesyłki.
  5. Zamawiający płaci za towar na nasze konto sklepowe: Dane do przelewu złotówkowego: 87 2490 0005 0000 4500 3987 7161 Alior Bank Piotr Radomski Moraczewskich 16 62-001 Zielątkowo lub na konto Pay Pal: motylarnia@onet.pl
  6. W przypadku wadliwych towarów lub błędów w zamówieniu, gwarantujemy ich wymianę na towar nieuszkodzony/właściwy, pod warunkiem zgłoszenia w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt. Wadliwy towar wraz z dowodem zakupu należy odesłać do nas pocztą. Po rozpatrzeniu reklamacji zwrócimy koszty odesłania paczki jeśli przyczyna leży po naszej stronie.
  7. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego typu przypadkami pokrywa zamawiający.
  8. Wszystkie ceny są cenami brutto. Jesteśmy firmą w grupie zwolnionych z podatku.
  9. W przypadku zamówień na firmę, wymagany jest NIP. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku, faktura VAT nie musi zawierać podpisu odbiorcy faktury. Od 1-ego maja 2004 nie ma obowiązku wysyłania upoważnienia do wystawiania faktury bez podpisu. Wystawiam faktury tylko na teren Polski. Do każdej przesyłki wystawiam paragon fiskalny.
  10. Warunki dostawy określone w regulaminie dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski. W przypadku odbiorców zagranicznych, zamówienia będą prowadzone indywidualnie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl